Edit KATEGORIA > IVRP - Ekonomia

T manualne (użytkownika)
Edit
Ocena ekonomiczna obietnic wyborczych

Ocena obietnic wyborczych. Czy obietnice wyborcze są realne czy raczej zbankrutują Polskę? Zważywszy na fakt, iż jestem apolityczny, odniosę się do najważniejszych propozycji wyborczych – zarówno partii, która wygrała niedzielne wybory, jak i do partii konkurencyjnych.


TAGI: ivrp

Edit
Wielkie golenie banków

Sejm w nocy uchwalił wielkie golenie banków. Co teraz będzie? Oto trzy scenariusze. Blog Macieja Samcika. O finansach małych i dużych. Mnóstwo ciekawostek na temat pieniędzy.


TAGI: ivrp

Edit
500+ czyli całkiem niezły bulbulat

Łukasz Piechowiak, Projekt ustawy wprowadzającej 500+ trafił do Sejmu. Polacy czekają na niego z wytęsknieniem. To pierwsze tak poważne i wysokie świadczenie rodzinne w histo Gospodarka 500+, bulbulator


TAGI: ivrp

Edit
Rating w dół, to jak majtki w dół

Większość komentatorów zdaje się bagatelizować obniżenie naszego ratingu kredytowego, zapominając, że to fachowe określenie oznacza po prostu spadek wiarygodności dłużnika


TAGI: ivrp, rating, agencje ratingowe, gospodarka polski, standard&poor\'s, rating polski

Edit
Upadek banków? Szałamacha: Sektor jest

Wiceminister finansów Konrad Raczkowski powiedział, że w 2016 r. upadnie kilka małych banków. Minister Szałamacha zwrócił się do wiceministra o wyjaśnienia.


TAGI: ivrp

Edit
PiS nie może zdecydować się, czy lubi ba

Rząd Prawa i Sprawiedliwość nie może się zdecydować, co myśleć o bankowcach w Polsce. Jedną ręką bije ich po głowie podatkiem bankowym, a drugą rękę podaje i zaprasza do współpracy. Skąd to rozdwojenie jaźni? Bo to właśnie banki uratują rządowy program "Rodzina 500+" - komentuje Mateusz Ratajczak, dziennikarz money.pl.


TAGI: banki, ivrp, 500+, szydło

Edit
Teraz k… my. Na całego

PiS obsadza wszelkie możliwe instytucje i firmy. Posłami, rodzinami, kolegami. Na naszej liście, wciąż niepełnej, jest już tysiąc osób. // Puls Biznesu, biznes, ekonomia, giełda, inwestycje


TAGI: giełda, inwestycje, biznes, ivrp, ekonomia, puls biznesu

Edit
Oto tajemnica budżetowego sukcesu rządu.

W pierwszym półroczu tego roku fiskus w ramach zwrotów naliczonego podatku VAT oddał przedsiębiorcom o ponad 10 miliardów złotych mniej niż rok temu. Ta kwota poprawia wyniki budżetu państwa. Bez niej nie byłoby nadwyżki budżetowej.


TAGI: ivrp, budżet

Edit
Takiego łamania prawa nigdzie nie widzi

Od 40 lat działam jako niezależny inwestor na rynku energii. Podpisałem dziesiątki umów w różnych częściach świata. Takiego łamania prawa nigdzie nie widziałem - mówi Michael Polsky, założyciel Invenergy inwestujący w Polce w farmy wiatrowe.


TAGI: ivrp, oze, wiatraki, certyfikaty, michael polsky, invenergy


© 2013 Tomiga