Edit KATEGORIA > IVRP - Inne

T manualne (użytkownika)
Edit
Brak konsultacji społecznych

Coraz więcej mówi się o tym, że rząd PiS unika konsultacji społecznych. Czym właściwie są te konsultacje? Czy mają jakiekolwiek znaczenie dla przeciętnego obywatela? Czy ich brak może zaszkodzić partii rządzącej? Postarałem się jak najprościej odpowiedzieć na to pytanie.


TAGI: ivrp

Edit
Tsunami

czyli o wpływu polityki na zupełnie inne rzeczy


TAGI: wonderland-engineering

Edit
Marcin Meller: Nie ma takiej władzy...

Nie należy mieszać stosunku do kraju ze stosunkiem do władzy, która w danym momencie panuje - mówi Marcin Meller. Dawny korespondent wojenny ma dziś dwoje dzieci i mówi nam, jakiej Polski dla nich chce. A na wojnę już nie pojedzie.


TAGI: gazeta, ivrp

Edit
Zrównanie chłopa z ziemia

2016-02-29. W ramach „dobrej zmiany” rządzącym udało się wymyślić projekt ustawy naruszającej kilka elementarnych praw obywatelskich (własności, dziedziczenia, swobody: wyboru miejsca zamieszkania, wyboru zawodu, prowadzenia działalności gospodarczej, zrzeszania się w spółki i spółdzielnie, równości obywateli wobec prawa), kilka zasad Unii Europejskiej (prawa do wyboru kraju zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej, zakazu dyskryminacji obywateli


TAGI: polska, ivrp, krzysztof łoziński, rolnictwo, ziemia, studio opinii, publicystykak, dziennikarstwo, bratkowski, popowski, skalski, miś, wieczorkowski, malcharek

Edit
Betlejewski: Gdy Tomasz Lis woła na wiec

Ta zmiana u władzy to jest postęp. Cały naród będzie się musiał czegoś nauczyć, nie tylko jedna formacja polityczna - mówi Rafał Betlejewski. Autor słynnej akcji \'Tęsknię za Tobą, Żydzie\' przestrzega: - Można przyjąć, że Jarosław Kaczyński to zwyrodnialec i chce tylko władzy. Ale przecież my nie wiemy, co on naprawdę myśli.


TAGI: ivrp

Edit
Mój ruch oporu - Hołdys

Mój ruch oporu Szóstego września prezydent - Pokazywarka.pl


TAGI: ivrp, hołdys


© 2013 Tomiga