Edit KATEGORIA > VOD

T tagi (domyślna) : vod
Edit
iSport24.com

Mecze na żywo i transmisje LIVE sports online


TAGI: tv, telewizja, vod, transmisje, filmiki, mecze

Edit
Filmy online legalnie

Filmy online Tu znajdziecie linki do stron internetowych, na których można bezpłatnie i LEGALNIE oglądać filmy, a także informacje o internetowych wypożyczalniach i bibliotekach. DARMOWE: Lista jest...


TAGI: vod, legalne filmy online, legalne filmy za darmo, legalne źródła

Edit
Vimeo on Demand

Stream and download movies online. Rent, buy and subscribe to the best original films, documentaries and series, directly from video creators to your screens.


TAGI: vod

Edit
35mm.online

Platforma streamingowa WFDIF, VOD za darmo polskie filmy, dokumenty, kroniki, animacje


TAGI: vod, filmy online, polskie filmy

Edit
Legalna Kultura

Kultura. Cała sztuka w tym, by cieszyć się nią razem.


TAGI: vod, darmowe filmy, legalna kultura, legalne źródła, zasoby internetu, darmowe książki, darmowa muzyka, serwisy kulturalne, kultura w sieci, kultura online, kultura w internecie

Edit
meczenazywo.net.pl

Mecze Na żywo w Internecie Za Darmo! Zobacz Transmisje Live z Wszystkich Dyscyplin Sportowych!


TAGI: tv, telewizja, vod, mecze na żywo, mecze live, transmisje live

Edit
ChiliTv

ChiliTv


TAGI: vod, filmy vod, chilitv

Edit
Star-Typ Sport

Star-Typ Sport Zakłady Bukmacherskie online | Sts.pl Transmisje sportowe Live (po rejesterecji legalne)


TAGI: vod, mecze na żywo, mecze live

Edit
Player.pl

Oglądaj online najlepsze programy, seriale i filmy. Tylko u nas, jeszcze przed premierą w telewizji, obejrzysz serialowe nowości z oferty TVN. Przegapiłeś swój ulubiony program na antenie TVN, TVN Style czy TVN Turbo? W tvn player nie zabraknie najpopularniejszych programów i show z kanałów tematycznych tvn.


TAGI: vod, tvn player

Edit
CANAL+ VOD


TAGI: vod, canal+

Edit
CANAL+ Premiery

Premiery CANAL+


TAGI: vod, premiery

Edit
Cineman

Cineman


TAGI: vod

Edit
Polsat Box Go

Polsat Box Go (Dawna ipla)


TAGI: vod, filmy online

Edit
Pantaflix


TAGI: vod

Edit
Moje ekino

Moje ekino - Platforma ma promować sztukę filmową w różnych jej przejawach oraz umożliwiać poszczególnym kinom realizowanie swojego kuratorskiego programu.


TAGI: vod

Edit
weeb.tv

Telewizja przez internet, Telewizja na żywo - WEEB.TV - kanal-polsat discoverychannel housemd


TAGI: tv, telewizja, vod

Edit
Wszystko co kocham

Historia przyjaciół, którzy młodość przeżywają na polskim wybrzeżu. Janek, wrażliwy 18-latek, gra w kapeli punkowej WCK, czyli Wszystko Co Kocham. Zakochuje się w Basi, córce działacza „Solidarności” w stoczni, któremu nie podobają się kontakty córki z synem oficera Marynarki Wojennej. Chłopak nie jest w stanie pogodzić się z tym, że ich miłość może być zakazana. Sytuacje utrudnia wybuch stanu wojennego. Konflikt sprawi, że rodzące się uczucie zostanie wystawione na próbę


TAGI: vod, za darmo

Edit
Arte TV

ARTE TV


TAGI: vod, arte tv, arte

Edit
Sala Kinowa Premium

Sala Kinowa Premium – znakomite polskie i światowe kino w jednym miejscu w serwisie YouTube! Znajdziesz tu zarówno tytuły komercyjne, znane szerszej publiczn...


TAGI: vod, sala kinowa

Edit
VODCOM katalog VOD

Katalog filmów, seriali i programów; przeglądarka cenowa ofert wideo na żądanie, zwiastuny, oferty polskich Wydawców VoD online


TAGI: vod, filmy za darmo, wyszukiwarka vod, video on demand, katalog vod, porównywarka vod, wideo na żądanie, video na żądanie

Edit
Netflix Polska

Netflix PL


TAGI: vod, netflix

Edit
darmowefilmy.eu

Filmy do pobrania - ściągaj najlepsze darmowe filmy za darmo. Znajdziesz tutaj duży zbiór filmów z lektorem i w dobrej jakości RMVB. Zapraszamy po darmowe filmy!


TAGI: vod

Edit
Nowe Horyzonty VOD

Filmy dobrze wybrane. Autorskie perły, hity obsypane nagrodami, kino mistrzów i nie-hollywoodzkie Oscary.


TAGI: vod, nowe horyzonty, new horizons

Edit
Imagine 2012 online

Głośny film Andrzeja Jakimowskiego uhonorowany główną nagrodą Warszawskiego Festiwalu Filmowego w 2012 roku. Główny bohater Ian (Edward Hogg) stracił niegdyś wzrok i obecnie zajmuje się nauczaniem metody echolokacji, która pomaga niewidomym odnaleźć się w nowych przestrzeniach. Pewnego dnia przyjeżdża do ośrodka w Lizbonie, gdzie ma zostać instruktorem młodych pacjentów.


TAGI: vod

Edit
Sztuczki (2007) Oryginalny PL online

Najczęściej nagradzany polski filmu ostatnich lat. Film jest zdobywcą ponad 20 najważniejszych polskich i zagranicznych nagród filmowych. Twórcy "Zmruż oczy" - powracają pełnym błyskotliwego humoru filmem o samochodach, kobietach i miłości. Jest to również opowieść o tym, jak można rzucić wyzwanie losowi, oszukać go lub przekupić, a czasem zagrać vabank z przeznaczeniem. Inteligentne poczucie humoru, pozytywne wibracje i magia.


TAGI: vod, komedia, dramat

Edit
Ninoteka - Kolakcja Teatralna

Strona główna - Kolekcja Teatralna


TAGI: vod, teatr online

Edit
VODBOX | WyszukiwarkaVOD

VODBOX | Wyszukiwarka, Porównywarka i Agregator VOD


TAGI: vod, wyszukiwarka vod

Edit
Papusza

Oparta na faktach dramatyczna historia pierwszej romskiej poetki, kobiety świadomej swojego autorskiego głosu. Pierwszej, która zapisała swoje wiersze oraz pierwszej tłumaczonej na polski i wydanej w oficjalnym obiegu - dzięki staraniom samego Tuwima.


TAGI: vod, za darmo

Edit
VOD.pl

Oglądaj online najlepsze filmy i seriale, programy TV, dokumenty oraz bajki – na żądanie, legalnie i za darmo.


TAGI: vod

Edit
NC+ GO


TAGI: vod

Edit
UPFLIX

UPFLIX.pl - ostatnie zmiany w polskim Netflixie - NETFLIX wyszukiwarka - Aby na bieżąco śledzić zmiany w polskiej ofercie Netflixa powstał serwis UPFLIX.pl. Wykorzystując wyszukiwanie po tytule, lub proste filtry możesz określić, czego szukasz: film, czy serial? napisy, czy lektor lub dubbing w polskiej wersji?


TAGI: vod, wyszukiwarka vod

Edit
Body\Ciało

Cyniczny prokurator i jego cierpiąca na anoreksję córka próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny – Anna oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.


TAGI: vod, za darmo

Edit
Tom 2013 Napisy PL online

Tom, młody copywriter, wyrusza w podróż na pogrzeb kochanka. Na miejscu odkrywa, że nikt nic nie wie ani o nim, ani o tym, co go łączyło ze zmarłym. Brat nieboszczyka wkrótce ustala zasady dziwnej gry, do której wciąga Toma. By uchronić dobre imię rodziny i pogrążoną w żałobie matkę, Tom przyjmuje rolę rozjemcy w domu, którego niejasna przeszłość rzuca jeszcze większy cień na jego "przygodę" na farmie.


TAGI: vod, dramat

Edit
Taxi Teheran

Nagrodzone Złotym Niedźwiedziem w Berlinie film Jafara Panahiego jest jak audiowizualna pocztówka z Iranu. Podróżujący po Teheranie jako taksówkarz reżyser na przykładzie kolejnych pasażerów z humorem pokazuje nam absurdy i grozę życia w jego ojczyźnie. Chociaż pojawia się tu dosadna krytyka instytucji cenzury czy opresyjnego systemu, film przepełniony jest miłością do perskiej kultury i Irańczyków. Dzięki niemu dowiadujemy się na temat Iranu więcej prawdy niż z mediów w ostatniej


TAGI: vod, za darmo

Edit
Żółty szalik

W przeddzień Wigilii bohater filmu odwiedza syna, była żonę, aktualna partnerkę oraz współpracowników. Każde z tych spotkań traktuje jako dobry pretekst do wypicia kolejnego kieliszka alkoholu, który sprawia, że przestaje nad sobą panować, przynosząc wstyd sobie i bliskim. Choć zarzeka się, że przestanie pić, po raz kolejny nie potrafi zignorować butelki i przegrywa z nałogiem. Nieprzytomny trafia w końcu do swej matki, która przygarnia go i pomaga dojść do siebie. Ten wigilij


TAGI: vod, za darmo

Edit
CDA Premium

Filmy CDA Premium


TAGI: vod, filmy online, filmy vod

Edit
meczyki.pl

Mecze na żywo, mecze online, skróty meczów oraz live transmisje TV - Meczyki.pl


TAGI: tv, telewizja, vod, transmisje live

Edit
Dwa dni, jedna noc

Dramat społeczny w reżyserii belgijskich reżyserów, braci Dardenne. Marion Cotilliard gra Sandrę, która przez tytułowe dwa dni i jedną noc musi przekonać swoich kolegów z pracy, by zrezygnowali z premii. Jeśli się na to zgodzą, ona zachowa etat.


TAGI: vod, za darmo

Edit
Najlepsze filmy w polskiej ofercie Netfl

Które filmy są najlepsze na Netfliksie? Bestflix to sprytny sposób na znalezienie interesujących filmów i seriali na Netfliksie. Zobacz ranking i odkryj nowości.


TAGI: seriale, filmy, vod, netflix, bestflix

Edit
Narodowy Instytut Audiowizualny - NInA

Narodowy Instytut Audiowizualny (NInA) to państwowa instytucja kultury powołana w celu digitalizacji, udostępniania i promocji polskiego dziedzictwa audiowizualnego. Wydawana przez Instytut NINATEKA (www.ninateka.pl) to największa biblioteka treści audio i audiowizualnych dotyczących polskiej kultury


TAGI: vod, teatr, muzyka, animacja, dokument, spektakle on line

Edit
VOD TVP

VOD - Telewizja Polska SA


TAGI: vod

Edit
Gloria

Tytułowa „Gloria” to samotna kobieta w średnim wieku, która niezbyt często widuje się z rodziną. Wolny czas spędza na dancingach, gdzie bawi się świetnie, choć woli unikać bliższych kontaktów z mężczyznami. Jedna z nocy na parkiecie odmieni jednak jej nastawienie. Pozna Rodolfo. Dżentelmen z dancingu oczaruje ją.


TAGI: vod, za darmo

Edit
Irina Palm

Maggie (Marianne Faithfull) całe sycie przeżyła z jednym mężczyzną, zupełnie nie myśląc o sobie i swoich potrzebach. Gdy ma 47 lat jest już wdową i wszystkie swoje uczucia przelewa na chorego wnuka. Chłopiec ma szansę wyzdrowieć, ale konieczna jest niezwykle kosztowna operacja w Australii. Maggie wie o trudnej sytuacji finansowej swojego syna, postanawia więc na własną rękę zdobyć pieniądze.


TAGI: vod, za darmo

Edit
ChiliTv - Włoska robota

ChiliTv


TAGI: vod, chilitv

Edit
ChiliTv - Rocky Horror Picture Show

ChiliTv


TAGI: vod, chilitv

Edit
polsatgo.pl

W Polsat Go będziesz mógł oglądać bezpłatnie na ekranie swojego urządzenia kanały TV oraz tysiące VOD!


TAGI: vod, filmy online

Edit
FIFA+

FIFA+


TAGI: vod, mecze na żywo, mecze live, fifa, sport online

Edit
VOD - Teatr Kwadrat

VOD – Teatr Kwadrat


TAGI: vod, teatr, vod teatr

Edit
Tej nocy będziesz mój 2011 Napisy PL o

"Tej nocy będziesz mój" - wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają filmy muzyczne, które nie sprowadzają się wyłącznie do śpiewu! Dobra muzyka to tylko jedna z zalet filmu - największą jest historia dwojga ludzi, dla której muzyka jest tylko pretekstem do opowiedzenia jej!


TAGI: vod, za darmo

Edit
Loomi.tv (VOD by Opera)

Loomi.tv


TAGI: vod, opera


© 2013 Tomiga